Deze laatste editie in december geeft aan dat het jaar 2015 bijna ten einde loop. Hoe kan het anders. Wij hebben hele leuke en fijne koempoelans achter de rug. De opkomst was bijzonder (gemiddeld 200 bezoekers per keer). Uw bestuur is U daarvoor zeer erkentelijk en bij dezen onze welgemeende dank aan allen die het bijwonen van deze gezellige zondagmiddag zeer op prijs hebben gesteld. De KERST- koempoelan is wellicht traditioneel. Deze zondag voor kerstmis zal ons zeker in een kerststemming brengen en de kerstsfeer op deze middag helpt ons allen het kerstfeest in te luiden.
Vrede of terreur
De vreugde van dit kerstfeest. Slechts enkele dagen in onze geest Na deze vredige tijd…zaaien zij weer haat en nijd
Je wordt stil als je de beelden ziet en de verhalen hoort
Hoe kan dit? Waarom zijn die mensen zo gestoord
We bidden voor hen die verder gaan met groot verdriet
Wij ondersteunen hen, maar wij begrijpen het niet
Je kan ze niet meer zien en niet meer voelen
Wat doet dat toch enorm veel pijn
Maar weet dat ook dan de mensen om je heen
Er altijd voor je zijn!
Je denkt ergens veilig te zijn. Je voelt je groot, niet klein
Ons gevoel van vrede. Wat wij ooit hopen te ervaren
Daarvoor zullen wij moeten vechten
Om ons zelf te kunnen evenaren.
Wij zullen strijden voor ons leven
Met deze kerstgedachte ons gegeven.
Mede namens het voltallig bestuur wensen wij U en de Uwen een prettige kerst en een voorspoedig jaar 2016 toe in goede gezondheid.
Wij hopen u op de koempoelan van 20 december te mogen begroeten. Een goed humeur en een dosis enthousiasme maakt deze middag tot een succes! Tot ziens
Met vriendelijke groeten
Tony Kuschel, uw voorzitter